Downloads

akční plakát Pallmann OUTDOOR-System PDF, 1.0 mb   download  
Akční prospekt Pallmann HATTRICK PDF, 3.0 mb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 
 

Akce

AKCE: PALLMANN HATTRICK

Pro letošní letní měsíce jsme pro Vás společně s našimi smluvními obchodními partnery připravili mimořádnou trojjedinou akci na parketové laky pod názvem PALLMANN HATTRICK. Akce, která poběží od 1. června až do 31. srpna 2018, v sobě zahrnuje tři nezávislé akce, ve kterých si jistě každý najde to svoje.

SPORTOVNÍ LÉTO S PALLMANNEM
Tradiční letní akce na sportovní laky s 10% slevou ze standardních ceníkových cen sportovních laků na vodní bázi. Při jednorázovém odběru 60 litrů sportovního laku, a to nejenom řady PALL-X, ale i SH 81 a IS 90 obdržíte bonus v podobě 5 litrového soudku lahodného Svijanského mázu. (Soudek obdržíte buď přímo u prodejce, nebo Vám jej doručíme na Vámi udanou adresu).

10% LAKU PALL-X 96 NAVÍC
Oblíbená akce, kdy za cenu standardního pětilitrového balení PALL-X 96 (polomat, mat) obdržíte balení 5,5 litrové.

PALL-X LAKY S TRANSPORTNÍM VOZÍKEM
Třetí akce je zaměřena na naše laky PALL-X TREND (balení 4,5 + 0,45 l) a PALL-X FUTURE (balení 10 l), kdy ke 12 balením jednoho z uvedených laků, nebo jejich kombinaci, obdržíte velmi praktický transportní vozík. (Transportní vozík obdržíte buď přímo u prodejce, nebo Vám jej doručíme na Vámi udanou adresu).

Hodně úspěchů s parketovými laky PALLMANN

Vám přeje

tým

Uzin Utz Česká republika s.r.o.

P.S.
V případě dalších podrobností nebo technického poradenství se s důvěrou obraťte na Ing. Petra Dorazila (petr.dorazil@ uzin-utz.com | mobil: 724 243 938)

Akční nabídka Pallmann OUTDOOR-System

Máme zde opět jaro a s ním spojené práce např. odzimováním chat, přípravou bazénů a otevřením restauračních zahrádek na letní sezónu. Zde všude a nejenom zde najdeme dřevěné terasy nebo zahradní dřevěný nábytek, který je po zimě nutno důkladně očistit a řádně ošetřit ochranným nátěrem. Nátěrem, který nejenom chrání před povětrnostními vlivy, usnadňuje údržbu a zkrášluje vzhled. Nátěrem, který dělá radost nejenom uživatelům, ale dřevu samotnému. 

Proto, společně s našimi smluvními obchodními partnery nabízíme v období od 1.5. do 31.8.2018 terasový olej PALLMANN OUTDOOR-OIL za cela mimořádnou akční cenu:

 

terasový olej Pallmann OUTDOOR-OIL (bezbarvý):375 Kč/litr
terasový olej Pallmann OUTDOOR-OIL (barevný): 395 Kč/litr
(barvy: douglasie, bangirai a teak)

Rovněž v daném období nabízíme energický kartáčový čisticí stroj s odsáváním PALLMANN TURBO SCRUBBER za mimořádnou akční cenu: 45.900 Kč

Veškeré uvedené ceny se rozumí bez DPH. Akční nabídka platí v uvedeném akčním období resp. do vyprodání akčních zásob.