Schránka (0)

 
 
 

Novinky

 
 
 

Praha, 22.05.2017 - Došlo po uzávěrce

Bukáček Podlahy

V loňském roce uspořádal přední světový výrobce parketových laků PALLMANN se sídlem v německém městě Würzburg mezinárodní fotografickou soutěž pro parketáře: „Korunujte svoji parketovou podlahu“ – selfie s dvousložkovým parketovým lakem PALL-X 98 GOLD. Momentkám se nekladly žádné meze a bylo jen a jen na kreativitě autorů, jak s námětem naloží a jaké snímky sami pořídí.

Celkovým vítězem se stal parketář z Velké Británie, p. Mark Dykes z firmy Marks Awya, Dewsbury. Bohužel selfie momentka našeho zástupce pana Lukáše Bukáčka došla už po uzávěrce soutěže a určitě by se stala horkým kandidátem na celkové vítězství, protože vtipnou formou zachycuje předávání parketářského řemesla z generace na generaci.

Firma BUKÁČEK PODLAHY z Petrovic nedaleko Nového Města na Moravě je známa především na Vysočině, ale nejenom tam, pro svoje perfektně provedené realizace dřevěných podlah a dřevěných schodišť. Ve výsledném díle se skloubí jednak vysoká odbornost a profesionalita nabyté počátkem tisíciletí v učební oboru Truhlář/Nábytkář a následným odborným praktikováním v rodinné firmě svého strýce Ing. Jana Bukáčka v Českých Budějovicích. Podlahářské a parketářské řemeslo má rod Bukáčků zakódováno ve svých genech a zaslaná fotografie je toho jasným důkazem. Protože je známou pravdou, že výsledná podlaha a spokojenost zákazníků je dána nejenom řemeslnou zručností, ale i používáním vysoce kvalitních materiálu, není tajemstvím, že pan Lukáš Bukáček zůstává již od svých začátků věren značkám PALLMANN a UZIN, které nakupuje u společnosti MM-PRAHA.

Firma BUKÁČEK PODLAHY nabízí zákazníkům kompletní podlahářský servis i s možností truhlářské výroby zaměřené zejména na masiv. Firma nabízí rovněž služby bytového architekta, který zákazníkům radí s výběrem optimální podlahy ve vazbě na celkový interiér a jeho funkci. Firma BUKÁČEK PODLAHY se vedle pokládky a renovace dřevěných podlah včetně historických prkenných podlah, zabývá i pokládkou korkových a laminátových podlah, přírodního linolea, PVC a koberců.

Přejeme všem velkým i malým zástupcům firmy BUKÁČEK PODLAHY hodně úspěchů v jejich podnikání a hodně zdravíčka s pevnou podlahou pod nohama.

www.bukacekpodlahy.cz