Downloads

Hotel ARIA, Praha - DOMO 4/2018 PDF, 144 kb   download  
Technický list výrobku X-Light Base 2K PDF, 0.9 mb   download  
Technický list výrobku X-Light Coat polomat PDF, 0.9 mb   download  
Prospekt_Pallmann_X-Light System PDF, 7.6 mb   download  
Návod pro čištění podlah lakovaných UV systémem PDF, 252 kb   download  
 
 

Schránka (0)

 
 

Reference a Press

 
 
 

Hotel ARIA, Praha

Když to parketáři pořádně rozsvítí...

  • Druh výstavby: Hotely a restaurace
  • Téma: Parkety a dřevěné podlahy
  • Prováděné práce: Pokládka parket, Systém rychlé vystavby
  • Značka: Pallmann
  • Země: Česká republika

Když to parketáři pořádně rozsvítí!

Začátkem letošního roku procházel hotel ARIA HOTEL PRAGUE rozsáhlou rekonstrukcí, jejíž nedílnou součástí byla i renovace dřevěných parketových podlah v restauraci a lobby v blízkosti recepce. Hotel ARIA HOTEL PRAGUE, situováný v samotném centru půvabné Malé Strany, nedaleko Karlova mostu a kostela sv. Mikuláše pod panoramatem Pražského hradu se řadí mezi tzv. butikové hotely, které nabízejí více než standardní služby pro běžné turisty či cestovatele. Hotel ARIA HOTEL PRAGUE nabízí jedinečnou atmosféru v duchu vznešené hudby. Milovníci klasické hudby zde mezi hudebními artefakty najdou klidné prostředí pro rozjímaní a mohou využívat nadstandardní služby poskytované pracovníky hotelu. A pokud chtějí mít hosté Prahu jako na dlani, pak stačí navštívit střešní terasu a rozhlédnout se…

My se však tentokrát podíváme do přízemí hotelu, kde v prostorách útulné restaurace a odpočinkového lobby naproti recepci nalakovali parketáři společnosti Dřevovýroba Podzimek s.r.o. dřevěnou parketovou podlahu osvědčenou metodou UV lakování PALLMANN X-LIGHT SYSTEM. Během jedné jediné noci na ploše 84 m2 byl na zbroušených repasovaných a vytmelených dubových masivních parketách/prknech naválečkován dvousložkový základní lak X-LIGHT BASE. Okamžitě po nanesení, tedy bez jakékoliv časové prodlevy, rozsvítili parketáři vytvrzovací stroje s vlastním pojezdem X-LIGHT MOBIL a vyjeli na plochu. UV světlo je ona kouzelná ingredience, která tvoří podstatu PALLMANN PALL -X SYSTEM. Stejně jako základní lak, tak rovněž následné dvě vrstvy vrchního laku X-LIGHT COAT byly vytvrzovány pomocí ultrafialového světla. Tím byl vytvořen mimořádně odolný povrch, který byl okamžitě pochozí a snesl plné zatížení bez jakéhokoliv omezení. Navíc údržba tímto systémem opatřené podlahy je daleko méně náročná na pozdější běžnou péči a ošetřování v porovnání s údržbou podlah lakovaných klasickými parketovými laky.

PALLMANN X LIGHT SYSTEM je revoluční systém pro profesionální parketáře – v případě zájmu o více informací se můžete obrátit na zástupce společnosti Uzin Utz Česká republika s.r.o, Ing. Petra Dorazila (petr.dorazil@uzin-utz.com) nebo na zaškolené pracovníky společnosti Dřevovýroba Podzimek s.r.o., František Petrásek (petrasek@podzimek.cz).

Protože na stránkách nemůže hovořit hudba, nechme hovořit obrázky z onoho jednoho večera, kdy to parta parketářů pořádně rozsvítila pěkně od podlahy!

Objekt: Hotel ARIA HOTEL PRAGUE, Tržiště 9, Praha – Malá Strana
Hlavní investor: soukromý vlastník
Realizační firma (repase, lakování): Dřevovýroba Podzimek s.r.o., Třešť
Dodavatel PALLMANN X-LIGHT SYSTEM: Uzin Utz Česká republika s.r.o.
Výrobce: Pallmann, Würzburg, Německo
PALLMANN X-LIGHT SYSTEM: základní lak X-LIGHT BASE 2K, vrchní lak X-LIGHT COAT polomat, UV vytvrzovací stroj s vlastním pojezdem PALLMANN X-LIGHT MOBIL

video

Downloads

Hotel ARIA, Praha - DOMO 4/2018 PDF, 144 kb   download  
Technický list výrobku X-Light Base 2K PDF, 0.9 mb   download  
Technický list výrobku X-Light Coat polomat PDF, 0.9 mb   download  
Prospekt_Pallmann_X-Light System PDF, 7.6 mb   download  
Návod pro čištění podlah lakovaných UV systémem PDF, 252 kb   download